Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenövés festését el lehet...

Lenövés festését el lehet nagyon cseszni? Meg merjek így próbálkozni vele?

Figyelt kérdés
Másnak már festettem hajat, de nem az egészet, csak csíkokat raktam bele. Magamnak még sose festettem, szóval mondhatni nem nagyon van gyakorlatom. 3 éve fekete a hajam, eddig mindig anyukám festette. Viszont már nem vele lakom, összeköltöztem a párommal más városban, és ő nem akarja megcsinálni, fél, hogy elrontja, meg szerinte ez női munka :) Lassan időszerű lenne a festés, de fodrászra most annyira nem telik, ismerőseim meg még nem nagyon vannak itt, akiket megkérhetnék rá.
2013. aug. 27. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
El lehet cseszni, mint mindent, de szerintem nem olyan nagy dolog. Fontos a jó festék, az alapos felvitel, a pontos hatóidő, stb. A feketét szerintem simán lehet otthon festeni, mivel nem kell hozzá leszívatni a hajat.
2013. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!