Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha régen allergiás reakciót...

Ha régen allergiás reakciót váltott ki az akneroxid gél nevű krém, akkor valószínű, hogy most is ez lesz?

Figyelt kérdés
Eléggé pattanásos az arcom, de régebben a bőrgyógyászom ajánlotta ezt a krémet. Nagyon szépen rendbe hozta. Semmi nem látszott az arcomon, azonban egyik nap elkezdett nagyon viszketni a szemem, másnapra pedig be is dagadtak. Most olvastam, hogy van olyan krém, hogy akneroxid 5. Az mennyiben különbözik a sima akneroxid géltől? Vagy az ugyanaz? Mennyi az esély arra, hogyha újra elkezdem kenni az arcom, akkor ismételten allergiás reakciót vált ki? 2-3 éve használtam utoljára.

#pattanás #akneroxid 5
2013. aug. 27. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg más készítményt írhat fel az orvos, inkább írass fel mást. Leginkább az a lényeg, hogy ugyanaz-e a hatóanyaga, de segédanyagok is allergizálhatnak. De mivel ugyanaz a készítmény neve csak más a gyógyszerforma így valószínű ugyanaz...
2013. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam mindig allergiás reakciót vált ki. Nekem is a szemem dagadt be :|

Várd meg míg leapad majd újra kend be.

2013. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!