Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyik barátnöm mondta hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnöm mondta hogy régen yasminelle fog. Gátlót szedett, de sok helyen olvasta hogy nagyon károsítja a méhet és váltott. Én is yasminellét szedek, tényleg olyan rossz? Tapasztalatok aki már régóta szedi? Okozott valami elváltozást?

Figyelt kérdés
Jah és az tényleg igaz hogy aki nagyon régóta szed tabit és abbahagyja meddö lehet?
2012. jún. 21. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy kérdéssel felelek,de a barátnőmnek most írták fel,neked mik a tapasztalataid vele?Pl csökkenti-e a szexuális vágyat stb.
2012. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kárositja a méhet? ezt ugy érted nem lesz vagy csak nehezebben lesz gyereke?
2012. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgyértem, nehezebb lesz gyereke.

Nekem nem csökkent a szexuális vágyam meg hasonló, minden ugyanolyan, csak a bőröm szebb lett és nőtt a mellem.:)

2012. jún. 22. 05:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 7 évig szedtem nem károsított semmit.Mikor abbahagytam,és babát akartunk,rögtön össze is jött.Hol olvasta???Nem lehet valami hiteles forrás,mert ez az egyik legkorszerűbb gyógyszer.
2012. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom hol olvasta sztem már ö se emlékszik. Köszönöm a választ.:) Másnak se okozott problémát?
2012. jún. 22. 16:50
 6/6 anonim válasza:
0%
Én is ezt szedem, babát még nem szeretnénk, tehát abbahagyás utáni tapasztalatom nincs, de édesanyám pl. gyógyszertárban dolgozik, és szerinte ez a legmodernebb készítmények egyike. Nem hiszem, hogy engednék forgalomba hozni, ha ilyen súlyos mellékhatása lenne.
2012. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!