Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére színezett hajra...

Szőkére színezett hajra világos rézvörös festék, milyen eredmény?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötétszőke vagyok, de már egy éve színezem pár árnyalatnyival világosabbra. Gondolkodom a nem olyan intezív rézvörös színen, csak nem tudom, hogy ha most befestetném, akkor tényleg azt a színt érném-e el amilyet szeretnék? Az nemzavar, ha szőkésvörös leszek. Csak félek, hogy ledobja a szőke teljesen a vöröset.
2013. aug. 28. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Élénk, rikító piros lesz! ;)
2013. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz rikító piros. Normális rézvörös színe lesz, csak hamar kikopik, kb 2 hetente újra kell festeni ha normálisan akarsz kinézni. Én is nemrég festettem rézvöröset szőkített hajra. Bár örülök hogy gyorsan kopik mert nem tetszik magamon. Amúgy meg szőkített hajra gyenge oxit használj, szóval mindenképp fodrászkellékesben vegyél festéket, ne drogériában.
2013. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm második! :) Közben jártam a fodrászomnál, valószínűleg ő fogja intézni a festést és a festékbeszerzést, hogy biztosan olyan hatást érjünk el amilyet szeretnék. :)
2013. aug. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!