Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bevált Takács Nóra...

Nektek bevált Takács Nóra cukorgyantája?

Figyelt kérdés

Nektek bevált? Kipróbáltátok már?

http://www.youtube.com/watch?v=kTdX1j7IN9A



2013. aug. 28. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már ilyet, de mikor már ilyen sötétre főtt akkor kőkeménnyé száradt nekem, szóval hígítanom kellett vízzel és újrafőzni. Másodjára világosabbra csináltam, úgy már használható volt. Nagyon kell figyelni hogy mikor jó, mert ha túl világos akkor ragad, de szőrt nem szed ki, ha túl sötét akkor meg nem lesz gyúrható. Elsőre nem fog sikerülni szerintem, de megéri próbálkozni vele.
2013. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 28. 17:38
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem elsőre sikerült, de tényleg ennél egy kicsit halványabb volt. Az tartott egy ideig, mire ráéreztem, hogy hogyan kell használni, főleg hátul. az kb. 1 órányi kínlódás volt, aztán 10 perc alatt lekaptam vele mind 2 lábam, mikor végre ráéreztem. Eddig epiláltam, de ez klasszisokkal jobb volt. Puha tőle a bőröm, lassabban nő vissza a szőr és nem nőt be, pedig kényes a bőröm. Emellett gyorsabb is és kevésbé fájdalmas. Én szerintem ennél fogok maradni, de remélem ennyit nem fogok bénázni és egyből megy majd.
2013. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam.

Ez tényleg olyan dolog, hogy eleinte nem megy az embernek, rá kell érezni.

Nekem bevált.

Viszont maradok az epilátornál, mivel utána tiszta ragacs vagyok, tehát ha sietek valahová akkor nem ajánlatos. (ugyan ez a bajom a rendes gyantával is. Az viszont tény ,hogy ezt könnyebb eltávolítani a bőrről mint a rendes gyantát, de valahogy akkor sem szeretem hogy utána ragad az egész kezem , nem tudok megfogni semmit, mehetek fürdeni utána... szóval ilyen szempontból macerás)

Meg mire kiáztatom az edényből a gyantát (amiben főztem) azt is úgy utálom ... :)

Egyébként ezektől eltekintve , ha valaki nem szeretne pl epilátorra költeni akkor egy jó megoldás lehet.

Úgy érdemes, hogy ha már rájöttél az elkészítésének titkára (szintén erre is rá kell érezni) akkor egyszerre többet legyártani, majd használat előtt berakni 15 másodpercre a mikróba és használhatod is.

Nekem mindig van itthon előre legyártva,mivel már jártam úgy , hogy elment az áram vagy 2 órán keresztül (természetesen pont mikor készülnöm kellett volna) és hát epilátort nem tudtam használni a szörtelenítéshez, és ekkor ez a gyanta mentette meg a helyzetem. :)



Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz! :)
2013. aug. 29. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Üzletbe kapható a hozzávaló lehúzócsík.

Anyagot is lehet rányomni a bekent felületre és lerántani.

Mik azok a " rongyok " ami erre jó vászon, de mi legyen az?

Angin, farmer?

2013. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!