Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj hallottam hogy...

A ricinus olaj hallottam hogy jól növeszti a hajat. Tehát mekkora kiszerelésbe kérjem a patikába? Milyen sűrün használjam? És mennyit nől tőle a hajam hetente illetve havonta?

Figyelt kérdés

A hajam most elég rövid és minnél hamarabb szeretném megnöveszteni tudom h ez nem így megy hogy hopp és hosszú haj de amennyire lehet szeretném növeszteni.


Előre is köszi.:)



2013. aug. 28. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Valóban növeszti a hajat, gyógyszertárban csak egyféle kiszerelésben adják, tehát úgy kérd hogy hajra és a legnagyobb kiszerelést fogja adni, ami így lesz 3-400 ft. Heti egyszer használom, de ez nem olyan hogy egy hét után térdig fog érni.. havi szinten nő kb 2-3 centit és ennyi.
2013. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

A ricinus olaj nem növeszt hajat, semmi ilyen hatása nincs, nem értem miért terjed ez a hülyeség a neten még mindig.

A hajnövekedést a gének határozzák meg. Tök mindegy mit kensz a fejedre/hajadra, az nem változtat ezen. Ráadásul az olajak nagy része hajhullást is okoz. Ápold a hajvégeidet, és ha nem töredezik le akkor hamar hosszú lesz.

2013. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom a másodiknak mi az életcélja, de szinte minden ilyen kérdésnél találok egy ilyen választ. Növeszti, ezt fodrászok is mondják/ajánlják (nekem egy bp-i mesterfodrász javasolta!;)) havi 2-3 centit nő tőle a hajam úgy, hogy előtte alig akart a vállam alá érni, erőtlen szalmakazal volt az egész hajam. Mostanra már a hátam közepéig ér a hajam, fényes, könnyű fésülni is szóval igenis hatásos. Persze abban igaza van, hogy hajhullást is okozhat, de csak ha rosszul használják. Mértékkel kell és ennyi a nyitja a naaagy titoknak.
2013. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Minden második hajmosásnál kell, de ne sokat rakj a hajadra, mert akkor tényleg hullani és zsírosodni fog! Nekem fodrászok is ajánlották, és nemcsak hogy gyorsabban nő tőle a hajam, de puhább, fényesebb és könnyebben fésülhető. :)
2013. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!