Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így is hatásos lesz a ricinus...

Így is hatásos lesz a ricinus olaj hajhullásra?

Figyelt kérdés
sok ideig használtam a ricinus olajat mert dús vastagszálú hajam van és hogy ezt megőrizzem,egy idő után abba hagytam mert hogy kíméljem picit a hajam...csak most befestettük a hajam és annyira elkezdett hullani tőle,meg borzasztó tapintása van ilyenek...nincs időm a hajpakolást csinálni mint règen,de szerintetek úgyis használna ha a Baba sampon és balzsamba belekeverek egy üvegcsèvel ,mert ezt is rajta szoktam hagyni rajta egy kicsit mert azèrt balzsam...szerintetek?
2013. aug. 18. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt nekem csak jobban hullott tőle a hajam..másrészt ez azért nem jó, mert ha balzsamba rakod, utána már nem samponozol, így benne fog maradni az olaj a hajadban. Ha meg a samponba rakod, akkor meg azért nem fogod tudni kimosni rendesen, mert a samponban is benne lesz.
2013. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A ricinusolaj eltömíti a hajhagymáidat, szóval hullani fog tőle a hajad ugyanúgy :)
2013. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha eddug hatásos volt akkor ez után is az lesz:) csak ez egy új felhasználási módszer
2013. aug. 19. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy üvegcsével ne keverj bele! Az baromi sok. 1 teáskanállal max és azt is jól keverd majd el a samponban. Olajos maradna utána a hajad, ha egy egész üveggel beletennéd.
2013. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!