Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hajjal kapcsolatban...

Férfi hajjal kapcsolatban kérnék segítséget (? )

Figyelt kérdés

[link]


nem régóta van ehhez hasonló

most van egy Got2B Chaotic fibre gum-om és dm márkás balea szélálló hajlakkom

annyi lenne a baj, hogy a chaotic nem adja azt a hatást amit én szeretnék, és tudom hogy van egy "testvére" a beach boy

tudni kell rólam hogy világosbarna hajam van és sajnos kissé vékony szálú, szóval a chaotich zsíros hatást kelt rajta a beach boyról meg azt hallottam hogy mattítja a hajat

szerintetek jobb lenne a beach boy? vagy ha tudnátok akkor mit ajánlanátok?

előre is köszönöm a válaszokat, az értelmesekre megy a pici zöld kéz :)

16/f



#haj #Got2B #beacy boy
2013. aug. 28. 23:43
 1/4 A kérdező kommentje:
első sor végéről a hajam lemaradt :D
2013. aug. 28. 23:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Énn nem szeretem az olyan zseléket, amik vizes hatásúak, szóval mindig mattot veszek. Amúgy a zselé plusz balea lakk atombiztos, csak a lakkot mértékkel használd, mert az is csillogást ad neki. Én személy szerint Taft titan look-ot használok, de az pedig keményre szárad, szóval azt is csak mértékkel. Amúgy próbálgatni kell, így látatlanban nem tudom megmondani. Amúgy van matt wax is elvileg, de a waxok soha nem száradnak meg tökéletesen, szóval akármikor hátrasimíthatod a hajad, és újraformázódik, de ott is necces hogy mennyire lesz tőle zsíros kinézetű a hajad. Én arra szavazok, hogy próbáld ki a matt zselét, vagy pedig a mostanival próbáld meg úgy, hogy csak keveset eldolgozol a hajadban, beszárítod, utána esetleg egy apró zselé az apró hajszálakra, és utána lakkal fixálni. Szóval nem lehet hogy azért zsíros hatású mert túl sokat használsz? Ha kevesebb nem fogja meg, akkor próbáld meg amit írtam, hogy vizesen beledolgozod a zselét, és úgy beszárítod irányba.
2013. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a vizesen beledolgozás jól hangzik

igen keveset szoktam rá tenni de ugy csak egy minimális tarást ad neki

köszönöm a segítséget :D

2013. aug. 29. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyit a vizes felhasználáshoz, hogy mosás után törölközővel megtörlöd amennyire lehet, de azért nedves marad és nem tocsog a víztől már. Szerintem úgy a legideálisabb formázni..akkor bele a zselét, és készre szárítani. Onnantól nehéz lesz tönkretenni :D
2013. aug. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!