Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítséget kérnék szőrteleníté...

Segítséget kérnék szőrtelenítéssel kapcsolatban! (? )

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok,és eddig csak küszködtem a szőrtelenítéssel.Eleve sűrűbb,erősebb szőrzetem van ezt nehezebb leszedni,a másik az,hogy már lassan nemtudom mivel szedjem le a szőrömet.A borotva nemviszi le rendesen erősödik a szőröm és sűrűsödik tőle.Aztán epilátort használtam szőrbenövésem lett és a combomnál,bikinivonalnál kipattogtam tőle.Kiprobáltam a gyantát is,attól is egyből szőrbenövésem lett.:S

Ráadásul nemrég lett barátom is és igy a bikinivonalnál,sőt ott is bajban vagyok már...hisz kipattogok,nem az a szép lesz.:S Fogalmam sincs mit tegyek,de megőrít hogy egésznyáron hosszúgatyába kellett járkálnom strandra se mehettem.:S:( mit tanácsolnátok?légyszives hatudtok segítsetek:( Köszönöm!


2011. aug. 17. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyantánál milyet használtál?? Az sem mindegy ám. A hideggyanta pl nekem egyáltalán nem vált be. Le se vitte a szőrt teljesen. Menj el kozmetikushoz szerintem. Mond el neki a problémádat, ő pedig majd ajánl vmit. :)
2011. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan gyantát használtam amit felkellett melegíteni és lappal kellett lehúzni.Gondolkoztam a kozmetikuson de áhh egyszerűen undorító a lábam ahogy fekete pöttyös meg olyan sűrű erős a szőröm hogy egy lánynak az undorító nemmerem neki megmutatni tiszta szégyen..:S szégyellném magam előtte hiába ez a munkája.:S
2011. aug. 17. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
A kozmetikus pattanásokat nyom ki,nemiszerveket gyantáz. A láb szerintem a legkevésbé undorítóbb :D
2011. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős. Nekem hormongondok miatt erős, fekete szőröm van. Ráaádásul olyan helyeken is, ahol nem kellene lennie. De kozmetikus megoldja:) Elelinte én is alig vettem rá magam, de aztán úgy voltam vele, hogy leszarom. Nem mindegy mit gondol? Felőlem aztán magában azt is hajtogathatja közben, hogy "jaj de undi, de jó hogy nem vagyok ilyen szőrös", az ő dolga. Csinálja meg amiért fizetem és ne szóljon be:)

Egyébként mindig megnyugtat, hogy ne aggódjak, nem én vagyok az egyetlen, aki ilyen problémával küzd.

2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem te vagy az egyetlen.:) Akkor lehet ráfogom magam venni a kozmetikusra...Mert borzasztó hogy nem vehetek fel rövidnadrágot se....
2011. aug. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!