Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok vagy ismertek valami...

Tudtok vagy ismertek valami hajápoló féleséget, ami meggátolja, hogy a vasalt hajam visszagöndörödjön a párától?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nem is göndör, hanem inkább hullámos hajam van, nagyon nem szeretem, szóval vasalni szoktam. De olyan, hogyha egy csepp víz vagy pára éri, azonnal visszahullámosodik. És úgy nem szeretem, hogy bajlódok vele reggelente és a végén össze kell fognom, mert visszahullámosodott...

2013. aug. 29. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hullámos a hajam, és ha kivasalom, akkor előtte hővédő spray-t szoktam használni, majd apró (!!!) tincsenként kivasalom. Majd utána hajlakkot. Nekem 2 napig is tart a vasalás, az a lényeg, hogy utána hajlakkozd le és úgy marad :)
2013. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben majd kiprobalom,koszi:))
2013. szept. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!