Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném borotválni...

Le szeretném borotválni először a bajuszom és lenne ezzel kapcsolatban pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Szóval a szüleim azt mondták nekem hogy ne borotváljam le mert akkor erősebb lesz és még várjak,de én nem bírom ki,mert nagyon csúnya ilyen idős korban és mivel ők nem tudnak róla,hogy én le fogom borotválni,szóval tőlük nem kérhetem a tanácsukat,mert nem engednék,szóval a kérdésem az volna,hogy igazából hogy kell ? Ahogy én elképzelem az az hogy rákenem a habot megfogom a borotvát és lesuhintom :D És utána első alkalom miatt nem lesz valami baj ,például nem lesz piros,vagy nem fog fájni ? 14/F

2013. aug. 29. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha éles a borotvád és nem fogod megvágni vele magad akkor nem lesz semmi sem piros.
2013. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy kell nem megvágni magam ? Bocsánat a hülye kérdésért de fogalmam sincs.Nem szabad rányomni ?
2013. aug. 29. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát tudod hogy rúzsozzák magukat a nők? Miután kipingálták a szájukat úgy összeszorítják, hogy egyenletes legyen a rúzs...És ebben a "pózban" húzd a borotvát az orod aljától a szádig :D :D A lényeg, hogy mindíg csúsztasd a bőrödön, ne kapozz..
2013. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt van egy videó is :D :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=2QU1e5h0sR0

2013. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!