Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet itthon ombre...

Hogyan lehet itthon ombre hajat csinálni?

Figyelt kérdés
Szőkítőporral szeretném megcsinálni tehát hogy felül barna és alul szőke... De ezt hogyan tudnám megcsinálni?

2013. aug. 29. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
a szőkítőport meg az oxit összekevered és felviszed a hajfestő ecsettel. nézz videokat róla youtubeon
2013. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
youtube-on van rengeteg videó DIY pombre hair, én pl magamtól csináltam meg magamnak és nagyon jó lett,sokan azt hiszik fodrász csinálta ,hol hosszabb tincset fess hol rövidebbet és ne hagyd fent sokáig én Londa hajfestékkel csináltam és15-20 percig hagytam fent
2013. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezt bízd fodrászra inkább vagy legalábbis ne magadnak csináld kérk meg valakit hogy segítsen,mert hátul nem tudod magadnak olyan jól,nem is látod rendesen
2013. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!