Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék itthon csinálni...

Szeretnék itthon csinálni magamnak arckrémet. Ezekből az alapanyagokból jó krém lesz? Még mi kéne bele?

Figyelt kérdés

20 g argán olaj

25 g murumuru vaj

10 g vörösáfonya mag olaj

8 g makadámdió vaj

8 g sárgabarackmag vaj

5 g meggymag olaj

5 g jojoba olaj

5 g olíva olaj

5 g lenmag olaj


Igazából ez egy recept volt a netről, csak én kivettem belőle pár dolgot + hozzáadtam a 5g lenmag olajat és 10 g-al több murumuru vajat. Így jó? Tegyek bele még valamit?


2013. máj. 11. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hu, hát én nem értek hozzá, de ha megengedsz egy kérdést: hol lehet ilyen hozzávalókat beszerezni?
2013. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én beírtam a google-be és kihozott pár oldalt ahonnan meg lehet rendelni.
2013. máj. 11. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

a tapasztalataidat majd írd meg ha nem felejted el! én is csináltam házilag krémet, bár kevesebb összetevőből, de az a baj, hogy amiket te írtál az is mind vaj, és olaj, tehát semmi "víz", így egy híg zsírt kapsz, ami csillog, nehezen szívódik be, egyáltalán nem olyan, mint azok az arckrémek, amikhez szokva vagyunk. vizes bázisú dolgokat meg nehezebb belerakni...

én az illóolajat hiányolom belőle... az olívát meg kihagynám, mert az szerintem büdös. lehet kapni E-vitamin kapszulát, amiket kiszúrva bele lehet nyomni a krémbe.

2013. máj. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég zsíros krémnek tűnik,szerintem ezt ne próbáld ki.Hol a vizes bázis?3 részre osztjuk a krémeket,nem egyre.Ez nekem arcolajnak tűnik.
2013. máj. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez csak extra-extra száraz, zsírhiányos bőrre lenne jó. [link] én ezt ajánlom nyárra vagy ha zsíros/kombinált a bőröd ezt : [link]
2013. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!