Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenhol látom hogy milyen...

Mindenhol látom hogy milyen szép egyenes pl. : a Dukai Regina haja még hajvasalás után is de hogy? :o mit csináljak? Nekem a párától is begöndörödik van valami szer a hajra vagy mi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 21:15
 1/9 A kérdező kommentje:
[link] mint pl.:itt:)
2013. aug. 29. 21:26
 2/9 anonim ***** válasza:

full hülyeséget írtál.. milyen szép egyenes dukai regina haja még hajvasalás után is?? jó hogy egyenes vasalás után..

nem azt akartad kérdezni,hogy szerintünk mit csinál,hogy állandóan, minden helyzetben egyenes marad e a haja?


ha valóban ez a kérdés akkor... én hallottam egyszer egy olyat,hogy a fodrász megtudja csinálni ( fogalmam sincs milyen módszerrel),hogy a haj tartósan marad egyenes, nem igényel vasalást vagy max minimálisat. szóval kérdezz rá a fodrászodnál

2013. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Brasil Cacau kezelés, amivel tartósan egyenes marad a hajad :D
2013. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia! Ezt találtam a kremmania.hu-n!


Mérgezést kaptam tőle. tegnap csinálták, estére rosszul lettem. fejfájás, hányinger, gyengeség, hidegrázás. wikipedián megtaláltam a mellékhatásokat, bár előbb kerestem volna rá a wikin, most aludni sem tudok :( :


"Jelentett egészségre gyakorolt ​​hatások

Mellékhatásokat jelentették a következő sérülések járó brazil Blowout: szem rendellenességek (irritáció, fokozott könnyezés, homályos látás, vérbőség), idegrendszeri betegségek (fejfájás, égő érzés, szédülés, ájulás) és a légúti tünetek (nehézlégzés, köhögés, kellemetlen érzés az orrban , orrvérzés, nehézlégzés, orrfolyás, torok irritáció, nasopharyngitis). További jelentett tünetek a hányinger, hypotrichosis, mellkasi fájdalom, mellkasi diszkomfort, hányás, és a kiütés.


betiltották számos ország, köztük Kanada [1] és az Európai Unió [2] a magas koncentrációjú szabályozott vegyi anyagok miatt."

2013. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom hallottál már tartóshullámról. Ugyanazt a szert használva a göndör, hullámos hajat tartósan egyenessé is lehet tenni. Csak persze akkor nem csavarókra tekerik a hajat, hanem kiegyenesítik.
2013. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem már kétszer volt tartós egyenesítésen. Semmi bajom nem lett tőle, a hajamnak sem (bár mellette nem szabad festetni).
2013. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen akkor ez majdnem olyan mint a dauer csak egyenesítenek:)
2013. aug. 30. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrász barátnőm, azt mondta, hogy a brasil cacau nem más, mint a dauervíz picit "felturbózva", de igazából semmit sem ápol a hajon, sőt hosszútávon kihullik tőle, és tönkreteszi.
2013. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Regina vasalja a haját, nem jár ilyen nyavajára. Szerintem alapból egyenes a haja, ezért nem göndörödik be neki!
2013. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!