Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dús és hullámos a hajam, nem...

Dús és hullámos a hajam, nem tudom jól állna-e a kicsit hosszabb, mint vállig érő haj, feles fru-fruval?

Figyelt kérdés
Dús, hullámos (majdnem göndör) hajam van. Már elég hosszú, hátam közepéig ér. Elég nehéz vele bánni, szálkás (nem töredezett), fénytelen is. Már szeretnék újítani és levágatni.
2013. aug. 31. 15:21
 1/1 JGS fan válasza:

Szia

Nekem is nagyon dús a hajam...de sajnos nem göndör vagy hullámos.

Az én hajam a hátam közepéig ér... és van frufrum.

Én fenékig érő hajat szeretnék vagy hosszabbat. szerintem e vágasd le.

ha az a baj h nem fényes...akkor bevethetsz egy trükköt amit én is majdnem minden hajmosás után használok...

Egy félliteres üvegbe egy újj-nyi ecetet öntesz,és felöntöt langyos vízzel. Miután hajatmostál,leöntöd ezzel a hajadat, vársz kb 10 percet és leöblíted. (ez a rendes recept)

én egy pohár aljába rakok egy újjnyit és azt öntöm fel...de nem öblítem le utána csak egy picit meglocsolom vízzel. Ha este mosol hajat, csak akkor csináld(vagy ha már nem mész sehova) nekem max 1 éjszaka amíg kijön a szag a hajadból, de szerintem 3 óra is elég hozzá.

Még a bátyám is azt mondta hogy olyan a hajam mint egy samponreklámban.


Bocsi a hosszú válaszért.. :)

2013. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!