Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem Garnier Pure Activ...

Vettem Garnier Pure Activ bőrradirt, és kétségbe vagyok esve. Még több miteszerem van, jobban zsirosodik a bőröm. Félek, hogy tönkre teszem vele az arcom. Szerintetek mit csináljak? Használjam még, vagy ne? És mivel hozhatnám rendbe az arcom?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

énis mindig ígyjártam a garnier termékekkel. csak mégrosszabb lett tőle az arcom. az arcod azért zsírosodik jobban, mert nagyon kiszárítja a termék, a bőrnek meg van saját védekezőrendszere, ami a zsírosítás. ha felborítod ezt a rendszert, azaz mégjobban kiszárítod akkor a védekezőmechanizmus mégjobban életbe lép és mégzsírosabb leszel tőle.

én nemhasználok már garnier termékeket, hanem sima vizet hazsnálok:D na azóta tökéletes a bőröm. van egy arcradírom, balea márkájú, egy héten eccer hazsnálom, és az nekem eléggé bevált. nem szárítja szét a fejem.

2009. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász mindent megold!
2009. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!