Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A garnier pure active bőrradír...

A garnier pure active bőrradír-ra az van írva, hogy "Használja mindennap. ". Használjam mindennap?

Figyelt kérdés

És egyébként este kell a bőrradírozást is csinálni?


Előbb arclemosózzak vagy bőrradírozzak?


2010. febr. 11. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden nap használom, de csak egyszer, mivel ugye kis golyókat tartalmaz ami radírozza az arcot, és így a felső hámréteget leszedi. Előbb arclemosó utána bőrradír. Hogy mikor csinálod a bőrradírozást az tök mindegy. És ezt meg nyugodtan lehet használni minden nap!
2010. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amennyiben azt szeretnéd, hogy a bőröd olyan legyen mint a cipő talpa vagy a smirglipapír egész nyugodtan. aranyszabály, hogy heti egyszer max. kétszer lehet radírozni. akármelyik szépségápolásban jártas embert, magazint, portált megnézed ezt írja mert így van. maximum azért irhatták, rá hogy hamarabb elfogyjon és vegyél még egy flakont. ne tedd tönkre a bőröd ilyen fiatalon. inkább arcmosás után dörzsöld át finomat törölközövel.
2010. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is beleestem ebbe a hibába.

vettem egy Clean&Clear bőrradírt amire az volt ráírva h mindennap használjam.

én úgy tettem. gyönyörűen sima lett a bőröm de egy idő után kiszárította a bőröm.

mindenképpen csak heti 2x szabad használni!

a mitesszerek sajnos nem tűnnek el csak úgy:( kozmetikus ha kitisztítja a bőrödet és utánna rendszeresen tisztítod az arcodat, akkor rendbe fog jönni ;)

2010. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!