Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajviseletek dús hajú lányoknak?

Hajviseletek dús hajú lányoknak?

Figyelt kérdés
Eléggé dús a hajam, annyira, hogyha nem vasalom ki vagy nem rendezem el úgy néz ki mint valami oroszlánsörény, főleg hogy van benne egy nagy hullám,a mitől még dúsabb hatást kelt. És hát eléggé utálom hogy ilyen, anya már azt mondta elvisz majd kicsit kiritkítani a hajamat, de az még messze van. Valamiféle új hajviseletet szeretnék magamnak, de nem összekötni, fonni stb, hanem kiengedve, az oldalfrufrummal szeretnék valamit csinálni. Általában oldalra tűzöm hullámcsattal, de az kábé 5 perc után kicsúszik a csatból, ezért több csattal is erősítem. Nem olyasmire gondolok, hogy fonás meg stb hanem valami másra. Már be is fújtam a hajam ilyen izébizé sprével hogy ne szálljon, de nem sokat segített. Előre is köszi, aki segít... 13/L

2013. szept. 1. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Személy szerint a ritkítás csak többet csinált a hajamból... Ugyanis ahol rövid, ott könnyebben göndörödik. Szerintem hagyd göndören, félszárazon rakj hajhabot a hajadra, és ha van diffúzoros hajszárítód, akkor szárítsd meg vele, ha nincs, akkor hagyd magától száradni. Szerintem sokkal jobb, mint a lenyalt, egyenes hajak..
2013. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen hosszú az oldalfrufrud? Nekem mondjuk nem volt és egy tincset elől a hajamból összefontam és hátratűztem. Az lefogta és még jól is nézett ki :D Kiritkítattam, most már csak átfésülöm megrázom és kész :D * egy lány akinek NAGYON dús haja volt* 15 /L :)
2013. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a ritkítás jó ötlet, nekem is az segített

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!