Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyire ciki a...

Szerintetek mennyire ciki a kicsit foltos haj?

Figyelt kérdés

Otthoni festésnek meglett a hátránya, kicsit foltos lett a hajam.


Sötétbarna a hajam, de néhány foltban/csíkban(vízszintesen) világosbarna.


Eddig nem is vettem annyira észre, de nagyon szégyellem most.

Nem is akarok emberek közé menni, de kezdődik az iskola...

Teljesen ki vagyok készülve.


Mit csináljak?

Nem akarom befesteni csak 1 hónap múlva, mert már így is tönkrement a hajam a sok festéstől. 1 hónap múlva befestem jó alaposan, és után nem szeretnék hozzányúlni többet.


Nekik sem túl szép a hajuk:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nagyon szörnyűek?

Mert most jelenleg úgy érzem, hogy be akarok zárkózni szobámba, és addig ki sem akarok mozdulni, amíg le nem telik az 1 hónap, és újra nem festhetem.

Mit csináljak?


Hullik is a hajam, tényleg nem akarom befesteni most.


Tudom, hogy hülye voltam/vagyok, nem akarom, ha mások is leírnák, nem segít.


A válaszokat előre is köszönöm.

16/l


2013. szept. 1. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
1. Hordd feltűzve vagy befonva ha hosszú úgy nem lesz feltűnő. 2. A következő festést fodrász végezze, mert ha megint eltolod akkor megint kiböjtölheted azt az egy hónapot míg megint befestheted. Amúgy nekem egyik képen sem tűnt fel..főleg amilyen hajakat festenek mostanában direkt. :S
2013. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, a kutya se fogja észrevenni.

2, ha igen, akkor direkt csináltad ilyenre.

2013. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugi már. most amúgy is mindenkinek ombre haja van (tudom nem egyenlő a foltokkal) de a legtöbbnek tök igénytelen, szóval a foltos haj amellett semmi.
2013. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kutya se nézi,de szerintem nem az otthoni festést kell hibáztatni,picit még gyakorolnod kell vagy festéket váltani,én is mindig otthon festem de még egyszer sem lett foltos a hajam
2013. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok! :)
2013. szept. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!