Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kilógnak a kisajkaim, de...

Kilógnak a kisajkaim, de szeretnék gyantáztatni. Ciki így kozmetikushoz menni? Mi van ha véletlen azt is megtépi?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Jujj nekem megtépte egyszer azóta nem járok de hónapokig kezelgettem ecsetelő kenőcs kence fájt nagyon csiklomhoz közel így a szexet se élveztem honapokig azóta marad a borotva a r...ot jol megtépném és még elkezdte mondani hogy ez az én anatómiam miatt van stb semmi bocs.. És ki is fizettette
2013. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsőt hagyd figyelmenkívül, évek óta gyantáztatok ilyen még nem történt, ha nem full csupaszt akarsz akkor a bugyid se kell levenni,menj tangában az megvédi a féltett testrészedet.
2013. szept. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj,nem ciki és a kozmetikus is figyel azért.
2013. szept. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) csak nekem tényleg eléggé kilógnak.. ezért félek picit
2013. szept. 1. 23:01
 5/5 anonim válasza:
Nekem is kilóg az egyik. Pár napja voltam először intim gyantázáson, és nem lett semmi baja. Egy kozmetikusnak figyelnie kell ezekre. Ha normális helyre mész, ez nem fordulhat elő. Ha mégis menj el máshoz, mert nem lehet ez probléma egy jól képzett kozmetikusnál!
2013. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!