Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrgyógyászom direkt csinálj...

A bőrgyógyászom direkt csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Már fél éve kezeli a pattanásos bőrömet és semmi változás :( kaptam Zyneritet, Dalicint, Skinorent ... már alig jönnek ki a pattanásaim, de heges maradt az arcom két oldalán ... mondtam h akkor mélyhámlasztás, vagy bőrcsiszolásra vagy valahova elmennék, de ellenezte, mert hogy még várjunk, hisz ezek a gyogyszerek segitenek eltüntetni... direkt csinálja azt, hogy nem segit, csak sorra irja fel a gyogyszereket?? már megint fel irt nekem antibiotikumot meg krémet .. :( arra gondoltam, hogy elmegyek egy Ilcsi kozmetikába AHA gyümölcssavval pedig meg lehámlasztom alkalmanként .. jó ötlet lenne? Mert én már nem fogok tovább várni, azt mondja a börgyogyászom takarjam el alapozóval. Azt is irt fel az alapozom csak 4ezer forint.. elegem van, nem akarom alapozozni a fejem... nem tudok normálisan megölelni senkit se mert barna lesz a poloja :( annyira szomorú vagyok, hogy mindenkinek segitettek az orvosok 1-2 hét alatt és felirták a hámlasztókrémet meg ilyenek... az enyém meg még erre is képtelen :( .


Bocsánat, hogy kicsit hosszasan irtam le, de már nem tudok mit csinálni, elegem van a piros foltokból és még csak 15 éves vagyok :( nem akarom tönkre tenni a börömet a sminkekkel.


2009. nov. 1. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
igaza van a gyógyszer után még várj egy kicsit mert nagyon érzékeny a bőr...
2009. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zynerittel együtt hámlasztókrémet is kaptam és a hegek is eltüntek...
2009. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nekem is valami hámlasztó krém kéne, vagy akkor ilcsi kozmetikába elmegyek... meg mondta még nyár elején, hogy lenne egy nagyon jó gyogyszer, de attól fényérzékeny lennék és hogy várjunk vele.. vártam vele és most bejelenti, hogy ne, mert az nagyon durva és laborba kéne járni meg ilyenek... mondtam, hogy akkor ne erre most meg jön még 1 hónapos kúra .. és annyira elegem van már :(
2009. nov. 1. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát...a gyógyszer nem csodaszer.NEm szedi le egy-két hét alatt a pattanásokat.Türelmesnek kell lenni.NEkem 2,5 évig tartott a kúra és addig se csoki se pia se napfény.És nem volt semmi hámlasztó krémem.Tudom milyen szar nekem a mai napig kell az ecsetelő meg ilyen-olyan éjszakai krémek ,pedig 21 vagyok és már két éve vége a kúrának.

Amúgy meg attól az alapozótól nem teszed tönkre a bőröd,sőt.Csak kicsit leszárítja.

MA már olyan víztartalmú alapozók vannak amik egyátalán nem öregítik sőt hidratálják a bőrt.

2009. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nem mondta a bőrgyógyász ha ilyen fiatalon vagy gyógyszerkúrán sokkal nehezebben megy le meg elég valószínű hogy egy szer olyan 18-19 éves korod körül vissza fog jönni.
2009. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok és azt tudom tanácsolni hogy járj havonta kozmihoz arckezelésre,ott kinyomkod,megkapod a szükséges ápolást is. Pl.menj Ilcsi kozmetikába. Nagyon jó készítményeik vannak az ilyen bőrre. Kérhetsz hámlasztást is,illetve mikrodermabráziót ( ha nem túl gyulladt a bőröd) ezt a szakember eldönti. Szoliba is mehetsz kevés percre,az is jobbít a bőrön,mert szárít. Étrended milyen? Sok rost,vitamin kell,kevés zsíros kaja.Legyél sokat friss levegőn! Egyébként a korod miatt ilyen a bőröd,ezt ki kell nőni,most vannak a hormonális változások,ami ellen nem szabad durva gyógyszeres kezeléssel fellépni! Eszedbe ne jusson retinoid gyógyszert szedni! Mondom: állandó,rendszeres ápolás megfelelő készítményekkel,meg amiket írtam. Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok! :)
2009. nov. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. nekem már csak az a bajom, hogy vörösfoltok maradtak az arcomon... :(
2009. nov. 2. 08:01
 8/8 anonim válasza:
Én is hasonló problémával küzdök. 14 éves vagyok. Én használtam már mindenféle krémeket pl.: ilcsit,cliniguet,vichyt,diort...és még sorolhatnám, hogy mennyi mindent, ja és hozzá teszem nem két filléreseket. Jártam kozmetikushoz is, meg bőrgyógyászhoz is, ő vmi rázó folyadékot íratott fel. Megmondom őszintén nagy változás nem történt, és már nekem is nagyon elegem van az egészből. Sajnos elég hiú vagyok, ezért nem bírom megállni, hogy ne használjak alapozót, de az tényleg egy idő után már elég zavaró. Egyépként az ilcsi krém tényleg hasznos volt( én csipkebogyósat és kővirózsásat használtam), én azt ajánlanám saját tapasztalatból. Most a szüleim azt mondták, hogy elvisznek vmi Kraup Márta nevezetű mesterkozmetikushoz, aki lehámlasztja majd a bőröm. Anyukám ismerősei azt mondták, hogy nekik bevált, de azt is hallottam, hogy sajnos 1 év után elmúlik a hatása. Ti tudtok vmit erről a mélyhámlasztásról? Csilla
2010. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!