Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vagy az hogy szoliba...

Miért vagy az hogy szoliba járok és este direkt nem zuhanyzok le csak másnap reggel. De reggel zuhanyzás után lehámlok. Nem égek le szoliba még barna is vagyok de van ugy hogy pár nap mulva lehámlok és ujra fehér vagyok ez érdekes mitöl van ez igy:O?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 13:43
 1/8 A kérdező kommentje:

jah egyébként hozzátenném tegnap voltam ma reggel fürödtem jo direkt csak egyik karomrol dörzsöltem le azokat a szürke micsodákat amik kijönnek vagy lejönnek bőrömröl és furcsa módon mind2 ugyan ojan barna

Lehet ami lejön bőrömröl ijen szürke darabok amik izzadás után is lejönnek

az nem is a szolitol van és valami más?

2009. dec. 6. 13:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Énis járok én az arcomon szoktam néha hámlani. Próbálj meg többet inni. Nekem asszem ez bevált.
2009. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most komolyan ha többet iszok nem fogok hámlani xD?

VICCES

2009. dec. 6. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem szét van száradva a böröd, testápolót javasolnék, meg szolis krémet.. ha vizhiányos a böröd, valoban több folyadékot kell inni.
2009. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szolárium szárítja a bőrt és vizet von el:D mért lenne vicce s a több víz? meg testápoló.
2009. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De miért csak fürdés után jönnek le?
2009. dec. 6. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is akkor szokott látszani az arcomon, vagy mikor megmosmom reggel akkor is. üdv
2009. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja foltok jelentek meg arcomon és azóta nemjárok szoliba rendszeresen arcradírozok meg mosom többször az acrom de hiába a foltok megmaradtak!Nem lehetne elkezdenem szolzni és akkor beérné a világosabb folt a barnát?Vagyis már használok krémet nem olyan száraz a bőrőm és ha nem hámlana akkor jólenne ez így lehtne újra szép barna a bőrőm?
2010. márc. 23. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!