Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezőtől hullhat a hajam?

Hajszínezőtől hullhat a hajam?

Figyelt kérdés

Egy hónapja használtam Palette kékesfekete hajszínezőt,előtte is elég sötét volt a hajam,de a kékesfekete volt az álom,viszont hullik nagyon a hajam... Hallottam,hogy a fekete hajfestéktől sok lánynak hullik a haja,de lehetséges,hogy a színezőtől?

21/L


2013. szept. 2. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a sima fekete hajfestéktől marokszám hullott. Beletúrtam a hajamba, és minimum 10 szál a kezemben maradt. De az nem színező, hanem rendes festék volt. Egy kolléganő is azért adta fel a feketét.
2013. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem mindegyiktől hullott. A drága szinezőtől (L'Oreal), olcsótól (Palette). A festéktől is, többfélét is kipróbáltam. Én sima barnát, vagy sötétszőkét használtam. A növényi alapú spec fodrász festékétől kiütéses is lettem, akkor adtam fel a dolgot végleg... (28 N)
2013. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!