Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet fiatalon tartani...

Mivel lehet fiatalon tartani a bőrt, azaz megelőzni a ráncokat?

Figyelt kérdés
Most vagyok 20, tudom nagyon fiatal ehhez a témához, de a szemem sokszor karikás a homlokomon meg mély ráncok vannak már most, milyen krémet, pakolást, otthoni keveréket lehet használni, ami ugye nem ágyúval verébre, de valamelyes megelőzi a ráncosodást?
2013. szept. 3. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Víz alapú hidratáló krémekkel, szőlőmagolajjal (én pl ezzel mosom le a sminkem) és sok sok vízzel. Ráncok a száraz bőrön alakulnak ki elsődlegesen, ha ezt megelőzöd, akkor a ráncokat is.
2013. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes mindig hidratáló krémet használni,szemkörnyékápolót is.A te korodban ezek nem igazi csak mimikai ráncok,ne grimaszolj.
2013. szept. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok alvás, kevés alkohol és semmi cigaretta.

Hidratáló krém reggel-este.

Mindig! napvédő krém, tavasztól őszig, és keveset napozzál. Persze a legtöbb hidratáló krémben van fényvédő, ez fontos.

Ha száraz, vékony bőröd van, akkor max. imádkozhatsz, sajnos a gének nagyon meghatározzák a ráncosodást. Pl. anyám a zsíros bőrével 10 évvel fiatalabbnak néz ki a vele egykorú apámnál, aki bagózik és normál bőre van.

Karikás szemre esetleg korrektort tehetsz, de az alkati kérdés, a 3 éves fiamnak is karikás a szeme.

2013. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt ajánlják hogy 20 éves kortól kezdjünk hidratálót használni.


Kaliforniában meg Floridában óriásira nőtt a szépségipar mert mindenki fiatal akar maradni de az egész éves intenzív napsütés nagyon káros a bőrre. Legelterjedtebb és legolcsóbb módszer a bőr fiatalon tartására a kémiai hámlasztás. Lényege hogy a kémiai sav elpusztítja a felső hámrétegekben a hyaluron savat meg a kollagént, a bőr elhal és lehámlik, a bőr pedig még többet termel ezekből az anyagokból az új bőrrétegben. A hyaluron sav meg a kollagén adják a bőr hidratáltságát, rugalmasságát, és sokkal egyszerűbb és olcsóbb "rávenni" a szervezetet hogy termelje meg, mint kívülről bejuttatni injekciókkal, krémekkel, kapszulákkal.


A savas hámlasztás segít a bőrhibák eltüntetésében is.

Akné hegek, pattanások, szeplők, napfoltok, májfoltok, anyajegyek, stb.


Bőrgyógyásszal csináltatni nagyon drága, pedig maga az alapanyag amire szükség van, csak néhány ezer forint.


Nagyon jól utána kell járni hogy hogyan kell végezni magunknak, mert ha elszúrjuk, súlyos következményei lehetnek, ha viszont jól csináljuk, később nem kell sokezer forintos ránctalanítókra költeni.


Sok kutatás bebizonyította már hogy a kiskereskedelmi forgalomban kapható készítmények aligha vannak olyan hatással mint amilyennek reklámozzák őket.


Én 2 mélyhámlasztáson meg egy felületi hámlasztáson vagyok túl, de máris észrevehetően szebb a bőröm. Plusz eltüntettem egy olyan májfoltot ami gyerekkorom óta megvolt.


Kicsit úgy tűnhet mintha valami ügynök lennék, de nem vagyok. Nem kereskedem semmivel. Mindent az eBay-ről vettem és a neten informáltam magam (szerencsére jó az angol tudásom)

2013. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
galvanic spa!!!
2013. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!