Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egyszerű samponok, vagy a...

Az egyszerű samponok, vagy a hiper-szuper társaik a jobbak?

Figyelt kérdés
Az üzletekben kapható kb. 1000 féle sampon láttám mindig tanácstalan vagyok. Mert vagy az van, hogy a hajam egy idővel hozzászokik a kiválasztott termékhez, vagy pedig az évszakok változásával a hajam (pl.zsíros helyett, töredezett lesz...) változik meg. A mindenféle különleges olajat tartalmazó Fructis, Pantene, Dove.... samponok a jobbak, vagy inkább az egyszerűbb pl. WU2 samponok váltak be nektek?
2013. szept. 3. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább azok a samponok váltak be, amiket nem reklámoznak. Balea, Alverde és Alterra.

A WU 2-től katasztrófa a hajam, kiszárítja, összekócolja, a Dove és társai pedig zsírosítják.

2013. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én is rászoktam már egy ideje az olyan termékekre, ide értve a sampont is, amiket nem reklámoznak.

nekem a WU2 egy ideig jó volt, aztán zsírosodott tőle a hajam, a többi flancos samponnal együtt, a Dove kifejezetten szárította, a Schauma sampon is, így végül Johnson's babasampont kezdtem el használni, abból is a kamillásat, vagy a búzacsírásat használom. sokkal jobb, fényesebb, puhább a haja tőle.

2013. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
a wu2 szörnyű, nekem hullik és ki is szárad tőle a hajam. A szilikonos gliss kur, stb egy ideig jó, de hosszú távon zsírosítja a hajtövemet, a vége meg kiszárad, ha nem kenem 2 óránként az ilyen-olyan olajjal meg kifésülő sprayjel...Az alverde/alterra nekem nem vált be, mert alkohollal tartósítják, ami irritálja a fejbőrömet és szárítja a hajat...Az egyetlen, ami bevált, az a syoss volume: szilikonmentes, nem zsírosít/szárít, dús és könnyű tőle a hajam, és olcsó is:D
2013. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!