Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítésre van...

Végleges szőrtelenítésre van lehetőség?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ezek a lézeres, ipl szőrtelenítések tényleg véglegesek? Ha igen akkor érdemes? Valakinek volt már vele tapasztalata? És puncinál is vállalják? Esetleg popsinál is? Köszi a normális válaszokat!!!


18/L


2013. szept. 4. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
vállalják,szőrfüggő h kinél mennyire hatásos
2013. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én is hallottam már róla. Véleményem szerint nem ajánlatos csináltatni, mivel a szeméremszőrzet egy "védőréteg" a fertőzések ellen.
2013. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor itt mindenki fertőzött! Legalább 10 éve nem láttam szőrös puncit....
2013. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt a védelmi funkciót nem látja el akkor sem, ha állandóan borotválva van, és inkább a borotválás az, ami komolyabb károkat okoz. A borotva felsérti a hámréteget, a szőrtüszőket és fogékonyabbá tehet egyeseket bizonyos fertőzésekre. Az állandó borotválásnál még a végleges szőrtelenítés is jobb.
2013. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam az ipl-t hónaljon. Nekem nem volt semmi hatása, de azért nem mert világos a szőröm. Ezt több helyen is lehet olvasni, h a szőkéknél nem igazán működik a dolog. Ha viszont sötét a szőröd akkor érdemes megpróbálni.
2013. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én járok IPL-re, de készülj fel, hogy sok kezelés kell majd és akkor se feltétlen lesz hatásos..

Én pont intimre meg alsó lábszárra járok.

Érdemes egyébként kuponos oldalon venni bérletet, sokkal olcsóbb. Én pl. 4990-ért vettem 6 alkalmas bérletet.

2013. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!