Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most komolyan, melyik sampon...

Most komolyan, melyik sampon a jó, a természetes gyógynövényekből való, vagy a, , reklámsamponok"?

Figyelt kérdés
Annyi mindent hallani, hogy az ember már teljesen összezavarodik. Pl. hogy a természetes anyagokból való samponok és balzsamok a jók, de azt is hogy Loreal Elseve, Gliss Kur, Syoss, stb amikben ilyen-olyan anyagok vannak.. Esetleg a fodrászüzletekben vásárolt samponok a legjobbak? Milyet érdemes venni és hol?

2013. szept. 4. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen az, ami beválik! Ne haragudj, de nem lehet egy konkrét termékre ráhúzni, hogy na akkor ő A sampon és őt kell mindenkinek használnia, mert ahány ember, annyi haj és hajas fejbőr, mindenkinek más válik be. Ugyanez a helyzet a szilikonoknál is. Valaki esküszik rá, hogy azóta olyan szép a haja, mióta szilikonmentes termékeket használ, más meg épp fordítva nyilatkozott róla. Ha bevált egy termék, akkor tessék megmaradni nála és nem azon agyalni, hogy az most drogériás e vagy sem...
2013. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazad van, csak olyan drágák a samponok hogy nem mindenki engedheti meg magának hogy végigpróbáljon 20 félét hogy melyik válik be :(. ha megveszek egyet akkor azt már elhasználom, de így az idők végezetéig próbálkozhatnék, mivel ahány márka annyi fajta samponja van, és mindegyik másra jó állítólag. ezért érdekelt volna hogy nagy vonalakban melyik lehet mégis a jobb, melyikkel érdemes elsősorban próbálkozni.
2013. szept. 4. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a korpás fejbőömre bevállt a patikában (kb.:500) kapható kénes sampon.

most hogy elmúlt garnier ultra doux-t használok(5 gyógynövényes) nagyon jó illata van és valamennyire természetes is :D

2013. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindenféle csodakencét meg bio cuccot kipróbáltam, mégis a középkategóriás Schauma vált be a legjobban. Szupergyümölcsös, joghurtos, ezek teljesen jók. Ja meg a Babának van ilyen 2 az 1-ben kókuszos samponja, na az is hibátlan.


Pantene pl. pocsék, Nivea sem túl jó, Dove jó de semmi extra.

2013. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Syoss lett jó.
2013. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az én hajam a Garnierre esküszik....

nekem vékony szálú,szinte az összes dúsító sampont kipróbáltam,nekem a Garnier dúsítója vált be,a balzsammal használom,sokan szóltak már,hogy mit csinálok a hajammal,mert 2x dúsabb mint előtte.....pedig fixálót,lakkot nem használok


régebben a Panten-t is szerettem,de azt veszem észre,hogy már nem olyan mint anno

2013. szept. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2013. szept. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!