Homlok pattanás?

Figyelt kérdés

sziasztok homlokomon volt pár kis pattanás szerűség kinyomkodtam ,de most tiszta piros folt az egész.


kb 2 órája volt még mindig tiszta piros foltos .. valamit tudnék vele MOST kezdeni? az a baj nagy a kontraszt mert elégé fehér a bőröm


+ csak a homlokomon jönnek ki ilyenek.. ez miért van? amúgy már 20 éves vagyok és srác



2013. szept. 5. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Zsíros bőr. Kend be testápolóval, hogy megnyugodjon a bőröd.
2013. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
testápolótól nem lesz zsírosabb? bocs ha hülye a kérdés
2013. szept. 5. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Basszus lehet igazad van... most elbizonytalanodtam. :D Én hagytam gyógyulni régen, mikor még előjöttek. Néhány nap és nyomtalanul eltűnik. Vagy annyira zavar? 20/f
2013. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elégé zavar.
2013. szept. 5. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mosd át kamillateás főzettel,nyugtat és nem szárít.
2013. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én régen( biosz tanárom mondta), hogy kenőccsel csak ártani tudsz vagyis a legtöbbel helyette napi 2-3-szor vízzel megmosod az arcod ha nem segít akkor többször is de ne vidd túlzásba (nálam bevált)

ha nem válik be akkor érdemes sima szappanos vízzel mosni

2013. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!