Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanásoknak nem tesznek...

A pattanásoknak nem tesznek még rosszabbat a krémek, tusfürdök? Stb?

Figyelt kérdés
Nem táplálják őket?

2013. szept. 5. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod a bőrödnek megfelelőt, akkor nem. Pl. én mióta hidratáló krémet használok a zsíros bőrömre, azóta nem zsírosodik annyira. :)
2013. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen de, hiszen ha megnézem egy-egy kozmetikai termék összetevőjét gyakorlatilag sírni tudnék, hogy hogy vagyunk képesek ezzel szennyezni a bőrünket. Normális hidratálókrémet sem találtam a polcokon, még a sima Niveában is van illatanyag. Maradok a párszáz forintos gyógyszertári alapkrémnél, amiben gyakorlatilag nincs semmi, köszönöm szépen, én nem szeretnék dehidratált ráncos bőrt.

Pattanásra pedig ajánlom a Sudocreamet, ezt eredetileg babapopsikrémnek/ekcémára tervezték, de egy éjszaka alatt leszárítja a pattanásokat, 70 éve vezeti a piacot. (ó, és olcsó.)

2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem a gyógyszertári mosakodókrémtől sokkal rosszabb lesz az arcom, de mindenkinek más jön be. A fejem konkrétan tocsogott a zsírban attól a krémtől nyáron. Télre viszont jó.
2013. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!