Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen valami?

Tikka kérdése:

Hajhullás ellen valami?

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam és nem tudom mit csinálhatnék vele.Ez nem olyan haj hullás hogy pl. kifésülöm kijön egy kicsi meg hajmosásnál után is. Ma is kimostam és kb egy maréknyi hajat szedtem össze és ez minden hajmosásnál így van.meg mikor csak végig húzom rajta a kezem akkor is.Valaki nem tudja mit lehetne vele kezdeni?

2013. szept. 7. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Immun sampon és termékcsaládjai. Azt hiszen van ilyen hajszérumja is hajhullásra. :)
2013. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha maréknyi hajat veszítesz el, akkor nem kenegetni kell a hajad, hanem orvosoz menni! Ilyen komoly hajveszteségnél belső oka lesz, hormonális, vagy gyulladásos vagy esetleg hiánybetegség. Irány a háziorvos és ő majd küld tovább téged vérvételre, majd azután a szükséges orvoshoz.
2013. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A hajhullás oka sokszor a zsíros fejbőr, ami miatt felpuhulnak a hajhagymák és így könnyebben "eleresztik" a hajat. Páromnak agyagpakolással oldották ezt meg a megfelelő helyen.
2013. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!