Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg a hajam?

Hogyan növesszem meg a hajam?

Figyelt kérdés
Már vagy 2-3 éve ugyan olyan "középhosszú", mert mindig amennyit nő kb.5-6 hónap alatt, az eltöredezik és ugyan annyit le kell belőle vágni, pedig használok mindenféle hajápoló olajat, sprayt, hajpakolást....... :(((

2013. szept. 8. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szedtél vitaminokat?érdemes lenne megcsinálni 1-2 kúrát 1 évben plusz sok gyümölcsöt és zöldséget kéne enni
2013. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
zöldség gyümölcsből nincs hiány.igen szedtem vitamint, legutóbb kb. egy éve ilyenkor, csak abba hagytam, mert mindenhol megerősödött tőle a szőröm, nem csak a hajam... :S
2013. szept. 8. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
na, mintha csak én írtam vna ki a kérdést..ugyanez a helyzetem, én is szedtem merz special dragét hajnövesztésre, és mindenhol kiszőrösödtem tőle!! borzalmas, átkozom magam érte..
2013. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a sikeres hajnövesztés kulcsa megfelelő ápolás és a RENDSZERES frissítő vágás. Mert, ha megint 5-6 havonta vágatod a hajad, akkor addig persze, hogy eltör.


Először vágasd le az összes roncsolt részt, mert az folyamatosan fentebb fog törni. Később ápold megfelelő termékekkel (ilyenkor jobb a minőségi, de sajnos kicsit drágább professzionális dolgokra voksolni) és 3 havonta vágass 1 centit. Így marad 3 hónap után 2 centi növekedés és még a vége is felfrissült. NE vasald, ne szárítsd, ne használj erőteljes tisztító sampont, hajformázót, ezektől gyorsabban fog törni.

(vállig érőből növesztettem meg derékig érőre a hajam, az utolsó centijéig full egészséges szóval tapasztalatból beszélek :) Sok sikert!)

2013. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Belső táplálás!!! Naponta minimum 3 liter folyadék (víz), gyümölcs és zöldség minden nap és a kölest tudom javasolni.

+ 2,5-3 havonta vágasd a hajad.

2013. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!