Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg a hajam...

Hogyan növesszem meg a hajam minél gyorsabban?

Figyelt kérdés

Mindig is hosszú hajam volt , kiskoromtól kezdve.


Mostanába mindig egy kicsit rövidebbre vágattam és most már csak mell fölé ér. És ráébredtem nekem elég volt a rövidebb hajból . Kipróbáltam , de valahogy hiányzik a hosszú.


A kérdésem a következő: Hogyan tudnám viszonylag elég gyorsan megnöveszteni? Nem akarok mindenféle műcuccot rárakni lehetőleg. Tehát hajnövesztő szérum meg ilyenek szóba sem jönnek. Hanem ricinus olaj esetleg (bár nem tudom ,hogy az mennyire mű) . Vagy mennyi időközönként kell levágatni a töredezett hajvégeket és mennyit.


Bocsánat , lehet ,hogy hülyén fejeztem ki magam. bármilyen tippet , tapasztalatot elfogadok. :)



2013. aug. 25. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Öntözd.
2013. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
ricinus olaj az jó!:)
2013. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
3-4 havonta vagass a vegebol, az frissiti a hajad. A ricinusolajban semmi mu nincsen, baratnom hasznalta nyar elejen kezdte, szepen megnott tole a haja. Csak nagyon alaposan oblitsd ki. Ezenkivul naponta egyel egy csipetnyi elesztot. Estenkent meg masszirozd a fejborod, attol felserkennek a hajhagymaid. Ja, es naponta egyszer fesuld csak meg, mert ha sokszor fesulod az gyengiti a hagymaid.
2013. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Hajnövesztő szer nincs, a ricinusnak sincs semmi ilyen hatása, szóval a legjobb amit tehetsz, hogy ápolod a hajad, nem vasalod, nem ártasz neki, így nem töredezik el a vége sem, és nem lesz szükség vágásra, így nő meg a leghamarabb.

Vágatni akkor kell csak ha töredezik a haj, amíg nincs ilyen gond addig felesleges.

2013. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!