Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vékony szálú, kevés,...

Nagyon vékony szálú, kevés, száraz és töredezett a hajam. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Mindent ellehet mondani a hajamról ami egy nőnek a rémálma. Sajnos drága kenceficékre és tablettákra nincsen pénzem. Az olívaolajról hallottam, hogy jó lehet. Ha elkezdem használni és mondjuk heti 1x pár órára fent hagyom a hajamon az segíteni fog? Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban vagy ért hozzá annak várom a válaszát. Előre is köszönöm a segítséget! :) 22/L

2013. szept. 8. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem erre az egyetlen megfelelő megoldás egy jó fodrász.

A töredezett részt mindenképp le kell vágni, akármit is kensz rá, nem hozza helyre, a többin pedig azért sokat segít egy jó hajpakolás és egy megfelelő frizura. Ne ragaszkodj feltétlen a hosszú hajhoz, mert csak szenvedés lesz, sose lesz olyan szép, mint amilyennek szeretnéd. Az olívaolaj elvileg jó, nem próbáltam. Viszont a Kallos lattés hajpakolás nem rossz, és olcsó, illetve van hajvégápoló olajuk, azt is tudom ajánlani, a szárazságon elég sokat segítenek. Vitaminokból pedig ajánlom a drogériás saját márkásakat, vagy patikai B- vitamin komplex, szerintem azért 1000-1500 forintot egyszer rá lehet szánni. :)

2013. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fodrász. Vágasd le egy hosszra a hajad mert sokkal dúsabbnak fog hatni, tévhit, hogy a fokozatos dúsabbnak hat.

Ha kevés pénzből kell jót választani, akkor én is ajánlom a Kallost. A hajvégápolója 500 Ft, a pakolást nem tudom, de az sem sok. Az olíva olaj is jó, keverhetsz bele még tojás sárgáját és mézet is. Én minden hajmosás előtt használok hajpakolást, te is használhatod minden hajmosás előtt, ha csak nem naponta, 2 naponta mosol hajat.

A belső táplálás is nagyon fontos, nem feltétlenül a tablettákra gondolok, bár a DM saját márkása az tényleg jó és olcsó is.

De ha veszel Herbáriában kölest, lenmagot, zabpelyhet meg esetleg búzacsírát, ezek összesen annyiba kerülnek, mint egy tabletta, tehát 1000-1500 Ft, viszont állítom, hogy sokkal hasznosabbak, rengeteg vitamin van bennük.

2013. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőtöknek a válaszokat. Vettem olyan hajvégápolót. Meglátjuk mi lesz! :)
2013. szept. 22. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!