Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úszás óra idejére mit tudnék...

Úszás óra idejére mit tudnék tenni a pattanásaim eltüntetése érdekében?

Figyelt kérdés

Amennyiben az oldal adminjai nem tették át a kérdésemet más témakörbe, leírom, hogy azért itt kértem segítséget az "ismerkedés" ponton belül, mert itt nagyobb eséllyel kapok rá választ, valamint az ismerkedésben is nagyon gátolnak a pattanásaim. Szóval:

10 éves korom óta pattanásokkal küzdök. 15 éves fejjel engem ez eléggé zavar, bár mostanság már beérem azzal, hogy alapozóval enyhítek a helyzeten, és nem annyira látszik. Viszont bejött délutáni óraként az úszás, és fogalmam sincs, mit tudnék tenni ezzel. Főleg vízben pirosodik ki nagyon. Mondhatjátok, hogy ne törődjek vele, de 15 éves lány vagyok... :) A bőröm nagyon fehér, rendes alapozót is Norvégiából rendelek magamnak, nem hinném, hogy éppen vízállót találnék az én színemben.


2013. szept. 9. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagy már a hülyeséged és szard le a pattanásaid cikibb az alapozó mint a pattanás :D 16/f
2013. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáltad már, hogy nem Norvégiából rendelsz alapozót, hanem elmész bőrgyógyászhoz? Nem csak kozmetikushoz, bár az is sokat segít, de bőrgyógyászhoz is, lehet, hogy valami szervi eredetű a dolog és kb fél év alatt kikezelnének belőle. Ne dugdosd a pattanásokat, hanem kezeltesd....
2013. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miután a 2 éve tartó kozmetikai kezelésem nem használt, bőrgyógyászhoz mentem, igen. Teletömött gyógyszerekkel, amig csuda szépen szétszárították az egész fejemet, és 2 hónap múlva az egész kezdődött előröl. Ezt a gyógyszeres kúrát kétszer csináltam végig, az összes tünetét viselve kezdve az orrvérzéstől a szédülésig. :)
2013. szept. 9. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg másik bőrgyógyász és másmilyen kezelés?
2013. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de amúgy a legjobb rá egy gyenge fogamzásgátló, mindent elmulaszt...
2013. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hormonjaid rendben vannak? Nem akarlak semmire rábeszélni, de vannak olyan fogamzásgátlók, amik alapvetően kozmetikai céllal készültek (pl.: azt hiszem a Cypromix).
2013. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A cypromix tenyleg nagyon jó! Én is csak ajánlani tudom
2013. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15 évesen csak úgy szedhetek fogamzásgátlót? Ez meglepett.
2013. szept. 9. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:
persze, h szedhetsz....az nincs korhoz kötve,nyilván 1 hat évesnek nem adnak, de te már azért elég fejlett vagy hozzá
2013. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, Nagyon durva az eset, vagy csak te spirázod túl? Azért néhány normális pattanás miatt még nem kéne fogamzásgátlót szedni.
2013. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!