Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Látványosan el kezdett hullani...

Látványosan el kezdett hullani a hajam, kérdésem, mit tehetnék ellene? 20F

Figyelt kérdés

2010 december óta növesztem az akkor még 2 centis hajam, ami jelenleg bőven váll alá ér.



Az utóbbi fél év évben fokozatosan, az elmúlt 1 hétben pedig drasztikusan el kezdett hullani a hajam. (Ez nemcsak nekem, de az összes családtagomnak is feltünt)


Pedig rengeteg különféle zöldséget fogyasztottam eddig, a listámon szerepelt a paradicsom, hagyma, uborka, alma, kukorica és retek is! Igyekszem egészségesen élni, minden nap mozgok átlagban 1 órát.

 


Súyos hibam volt valoszínüleg, hogy 2 éve minden nap be van gumizva a hajam, amit csak az éjjeli lefekvésnél vettem ki. Az is gond lehet, hogy utoljára másfél éve voltam fodrásznál. Meg kell említenem, hogy az apai nagypapámnak és apukámnak is sajnos 30 elött kezdett el hullani a haja. 



A mai nap elhataroztam, fellépek a folyamat ellen! Kérdésem, ti mit javasoltok? Milyen módszereket, szereket, étkezési tanacsok? Milyen pszichés okai lehetnek a hajhullásnak?


2013. szept. 9. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos pedig genetika lesz... Hol hullik a hajad? A fejtetődön ritkul? Ha igen akkor sajnos kopaszodsz. Ha az egész haj, tehát hátul is ritkul, lehet valamilyen betegség is.
2013. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

22:33


Oldalt és felül tapasztaltuk a hullást.

2013. szept. 9. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

1. genetika - ezzel nem tudsz mit kezdeni.

2. betegség - ez esetbe keress fel egy orvost.

2013. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

22:45


90%-ban úgy hiszen, genetikai oka van. Sosem voltam az a típus, aki harc nélkül beletörődik dolgokba, de úgy tűnik, most kénytelen leszek. Hiszen én is csak emberből vagyok, aki egy mulandó testben él. (Beismerem, nehéz mindezt leírni.)

2013. szept. 9. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény, megértelek... De az a legegyszerűbb, ha elfogadod, és esetleg már most levágatod nagyon picire, hogy aztán ne legyen éles a váltás, amikor már muszáj lesz levágatni. SZóval most még simán ráfoghatod, hogy azért van "kopasz" mert te úgy akarod. Nagyon sok fiúnak jól áll, és nagyon sok fiú megkopaszodik. Na most gondolj arra, hogy neked mennyivel jobb mint nekem, akinek lány létére van kevés haja :S :D
2013. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!