Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annak van értelme hogy exodorr...

Annak van értelme hogy exodorral befújom magam rakok rá hintőport majd izzadsággátlót? Ha nem akkor mit tehetnék hogy exodor használatával együtt ne legyek büdös?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
EXODOR há mi az.????
2013. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált.Én már elég sok mindent próbáltam.Az izzadást nem állítja meg viszont a szagokat nagyon jól megszünteti.Ha hagyod, hogy megszáradjon a bőrödön akkor jobban hat viszont ha csak exodort használsz attól nekem viszket a bőröm.Hintőpor után szerintem nincs értelme izzadás gátlót pluszba rakni.A másik meg, hogy változtathatnál az étrendeden ha csökkenteni szeretnéd a szagodat.
2013. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az egy szer izzadás ellen
2013. szept. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!