Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketét szőkéből? (több lent! )

Feketét szőkéből? (több lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Na hát belevágok a közepébe. :D

festett szőke (nagyon világos szőke) jelenleg a hajam. szeretném megcsináltatni úgy, hogy csak a hajam alja legyen fekete, felül szőke maradjon! (nem ombre-ra gondoltam, mielőtt valaki félreértene...) itt egy kép az elképzelésről: [link]

viszont nem szeretném befesteni!! így is vasalom és ráadásul festem is, kap elég "megterhelést". :(

ezért fekete hajszínezőre gondoltam, hogy azzal megcsináltatom. az nem károsítja a hajam. szerintetek a (festett)szőke hajat befogná rendesen? :/ és a legfontosabb!!!! ha kikopik a hajból a fekete színező, nem hagy maga után sötétebb "foltokat", nem lesz ott a festett szőke sötétebb, amire rá volt téve a fekete színező? :( ettől kissé tartok.!

Előre is köszi a válaszokat! :) és örülnék az olyan válaszoknak, akik már voltak hasonló helyzetben és megcsináltatták az ilyen hajat...:)

17/L



2013. szept. 12. 21:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Neke, is kb ilyen a hajam meg vasalom is, de én rendes festéket használok. Alul viszont nem a szökére festem, hanem csak simán megy a fekete. A hajszínezövel nincsenek jó tapasztalataim, bár én azt más színböl használok, de az nekem pár nap alatt kijön a rendes szín, úgyhogyénszerintem a fekete is hamar kikopna és inkább barnának tünne. Csak a rendes festék ezt hetek, hónapok alatt teszi meg, ez pedig kb 2 nap.
2013. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először bármit raksz rá le fogja dobni pár mosás után, a színező meg a festett szőke hajat be se fogja rendesen fogni. Nekem is szőke volt a hajam és 3szor kellett befestenem sötétbarnára mire befogta.
2013. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták,a festett szőkéről lekopik minden, bármit kensz rá: színezőt vagy festéket. Ráadásul ha feketét kensz, megvan az esélye, hogy mosások után kékes-lilás árnyalata lesz attól függően, milyen pigmenteket tartalmaz a festék. Először vissza kell pigmentálni a hajadat, aztán festeni a feketével, de így is normális, ha pár festésig még kopni fog - szóval nem lesz éppen szép látvány.
2013. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek!! :)

Inkább maradok a sima egyszerű szőkénél. :D

Egyébként már erre a szőke hajamra volt ráfestve, csak akkor rózsaszín. Pár tincs, olyan 4-5 darab volt benne. (Az rózsaszín festék volt, nem színező, stb., rendes hajfesték.) :)

2013. szept. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!