Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap lett festve a hajam...

Tegnap lett festve a hajam tehát holnap befesthetem megint hogy ne legyen narancssárga a fejem?

Figyelt kérdés
Hát.. Befestettük a sötétbarna hajamat szőkítőporos hajfestékkel és narancssárga lett a hajam és azt szeretném megkérdezni hogy akkor rá 2 napra rá belehet festeni megint szőkével hogy ne virítson narancssárgán meg vörösen a fejem?:D Ha valaki ért hozzá vagy van fodrász ismerőse kérem kérdezze meg:D Sokat segítene:D Előre is köszi:D

2013. szept. 14. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy be lehet festeni. Viszont nagyon el is lehet rontani ám. Fodrász tudja, mit hogyan, mennyi ideig, milyen erős vegyszerrel csináljon azért, hogy ne ártson a hajnak, csak amennyit feltétlenül muszáj. Ha otthon egy jó erős oxival rámentél a hajadra és megint olyat teszel rá, amiben erős oxidálószer van, akkor valószínű, hogy száraz, töredezett, sprőd hajad lesz.
2013. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 héttel ezelőtt én is pont ugyan így jártam, csak annyi, hogy nekem a tövénél még platina szőke lett mert eredetileg az volt és ott már le volt nőve a barna a többi narancssárga meg vörös lett. Elmentem vele fodrászhoz de egy hét múlva, hogy fesse be szőkére de nagyon marta a fejbőröm a festék azért mert előtte lett egy héttel festve, sőt közölte velem, hogy a szőkítőpor kiégette egyes helyeken a hajamat. Neked nem hullott tőle a hajad? Az állagát teljesen tönkre roncsolta:( Aztán a szőke festék kb. 2 hajmosásig tartott mert ledobta a hajam, és most vöröses szőke. Szerintem a tiedet is lefogja dobni. Viszont minden képpen várok vele még 2-3 hetet az újrafestéssel. Szerintem te is várj még legalább egy két hetet mert tönkre fogja tenni a hajszálaidat mert fodrász mondta, hogy ilyenkor széthasítja a hajszálakat, és nekem vágni kellett belőle 4cm-t plusz minden féle pakolásokat rakok rá meg hajvitamin, ja és a színe miatt felkötve hordom, hogy ne legyen olyan feltünő.:( Hogy jó színe legyen szerintem még be kell festeni neked is min. 2-szer, sajnos ha barnából akarsz szőkét vöröses színe lesz. :S
2013. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába mész el, valószínű, hogy nem fogja normálisan befogni vagy csak nagyon foltosan, arról nem beszélve, hogy a már félig tönkretett hajad helyzetén csak rontani fog. Mindenképp várj vele minimum 2-3 hetet.
2013. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem hullik, nem is lett száraz, sőt inkább selymes marat a hajam:) de amúgy szép szőke lettem:)
2013. okt. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!