Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudjam hogy melyik/mily...

Honnan tudjam hogy melyik/milyen arcápoló/tisztító és pattanáselleni kozmetikumok jók nekem?

Figyelt kérdés

Még régebben használtam elég sok féle pattanás elleni krémet (nem az olcsó fajtából!) De semelyik nem használt a bőröm csak zsírosabb lett a pattanásaim meg csak vörösebbek! Azóta kevésbé vagyok pattanásos, de sok miteszerem van és a bőröm se szép. Néha zsíros néha meg száraz ráadásul. Egyedül egy "mandulás bőrradír szappant" használok egy ideje de az az igazság, hogy nem túl sokat használ már ez se. Sőt, hiába mosom le azonnal langyos/hideg vízzel az arcom kipirosodík, egy kicsit csípi is!

Nyáron voltam kozmetikusnál ő megcsinálta az arcomat, de a krémektől úgy bevörösödött 2 napig az arcom, hogy ki se mertem menni. Utánna pár hétig szép volt az arcom, de már az is elmúlt...

Szóval valaki tudna tanácsot adni? Szeretnék arctisztító/ápoló szereket venni, de nem tudom melyik vállna be nekem. Van valami szakember szerűség, aki ezt megtudja mondani? Esetleg tanácsokat tudnátok mondani?:)



2013. szept. 16. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

www.kremmania.hu -> itt kb mindenre megtalálod a válaszodat, mások tapasztalataiból merítkezve megtalálhatod, amit keresel!

Vagy még a Hogyan legyek jó nő (ha beírod ezt googlebe),találsz több videót+ blogbejegyzést teljesen természetes alapanyagokkal,lehet,hogy neked az válna be! Remélem tudtam segíteni, de azért elmondhatnád majd,hogy melyik volt az ami végül bevált!

2013. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pattanás elleni stiftet ajánlok és csak a pattanásra kend.Az arcradír nagyon fontos,mert tisztít és felüdíti a bőrt.Próbáld ki a Himalaya Herbals gyümölcsös arcpakolását,nagyon jó.
2013. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat!:) ilyen Himalaya Herbals gyümölcsös arcpakolást lehet kapni dmben vagy müllerben?:)
2013. szept. 17. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
DM-ben.
2013. szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!