Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápoló termékeket...

Milyen arcápoló termékeket használjak ezután és milyen sorrendben?

Figyelt kérdés
szóval régebben elég durván pattanásos volt az arcom, szedtem rá sotret gyógyszert, ami szépen rendbehozta kb 2 hét van a kúrából hátra. de szeretnék utána is törődni a bőrömmel, hogy nem legyen több probléma. tehát pontosan milyen termékeket használjak és milyen sorrendben? hidratáót jelenleg is használok de gondolom kéne valamilyen arctonik vagy ilyesmi is. 16/F

2013. júl. 12. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Tonikból tudom ajánlani olcsóbb kategóriában a Garnier Pure tonikot, uborkás, pórusösszehúzó, régebben ezt használtam, és nekem nagyon bevált. Elég uniszex illata van, és hamar el is illan, ezért nyugodt szívvel ajánlom, nem leszel tőle cukorka illatú. Ha drágábbat is megengedhetsz magadnak (vagy a szüleid), akkor mindenképp a Bioderma Sensibio H2O Micellás lemosóját ajánlom, vagy ennek Sébium változatát. A Sensibio érzékeny bőrre való, a Sébium pedig kombináltra. Nekem kombinált, T-zónában zsíros, pattanásokra hajlamos bőröm van. Mindkét változatot próbáltam, azt hittem, a Sébium a nekem való, de őszintén szólva a Sensibio-t jobban szeretem, így ennél maradtam. Ennek elég borsos ára van, és csak patikában kapható, de szoktak lenni akcióik amikor fél áron lehet hozzájutni a fél literes kiszereléshez, ami amúgy nagyon sokáig kitart, még nekem is, aki több vattakoronggal használ el sminklemosáshoz. Akkor egy fiúnak, aki reggel-este áttörli az arcát szerintem egy évig is kitart. Ezen kívül használj még valamilyen bőrradírt heti 1-2 alkalommal. Ez lehet bolti, vagy házi. Én Avonból szoktam rendelni Clearskin radírt, vagy házilag készítek finomabb szemű kristálycukorból és mézből. Remélem tudtam segíteni.
2013. júl. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, a Biodermánál lemaradt: a Sensibio teljesen illatmentes, a Sébiumnak egy finom, alig érezhető illata van, így emiatt ezt is nyugodtan használhatod.
2013. júl. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!