Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen a karom? Bővebben...

Miért ilyen a karom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Lehet, hogy a képen nem lehet nagyon észrevenni, de a valóságban rettentően látszanak ezek a kis pontok/pöttyök. Sajnos a napozás,barnulás nem jött be, mert a nem fog meg a nap. Pár napja kezdtem bekenni testápolóval a karomat, de nem hiszem, hogy lesz valami hatása.



2013. szept. 17. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy szeplős? Mert ez ilyen szeplőszerűség, apró pigmentfoltok. nem nagyon tudsz vele mit csinálni, ilyen típusú a bőröd.
2013. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeplők is vannak a karomon. De konkrétan azokra a rózsaszínes pöttyökre gondolok. Szerintem elég csúnya látvány, ezért akarok tenni ellene.
2013. szept. 17. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen a karom. Voltam vele bőrgyógyásznál, azt mondta a doki, hogy ez sosem fog elmúlni, csak enyhíteni lehet a helyzeten. Pl: hámlasztással, testradírozással. A nevét már pontosan nem tudom. Azért alakulnak ki ezek a kis dudorok, mert a hámsejtek nem válnak le és ezek eltömítik a faggyút, miközben alatta újabb és újabb hámsejtek képződnek. Nekem a felkaromon, a térdem felett, az állkapcsomnál és a fülemen vannak. :(
2013. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen a felkarom, a borgyogyasz azt mondta, hogy idovel lehet enyhulni fog, de genetikailag ilyen a borom ezen a reszen. Felirt valami draga kremet is meg A+D2-es vitamint de az csak hidratalta picit, nem multak el. Amugy keratosis pilaris a neve betegsegnek.
2013. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!