Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden napi hajmosással mit...

Minden napi hajmosással mit tegyek? Árt egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történetem az hogy vagy 1-2 éve minden nap reggelente mosom a hajam, mert ha egy napot is kihagyok ugy érzem mintha kicsit zsíros lenne, meg nem is úgy "áll" ahogy szeretném. A samponomra az van írva hogy mindennapi használatra, s "Bojtorján" samponnak hívják, gyógyszertárakban is lehet kapni, de a abban nem vagyok biztos, h tényleg mindennapra van-e. Szóval az első kérdésem: 1. Ha ezzel a samponnal mosok hajat az is ugyanolyan káros hatással lehet a hajamra

2.: Ha káros, hogyan tudnél leszokni a napi használatáról? Köszi a válaszokat :D



2013. szept. 17. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges és káros a mindennapos mosás! Legalább 3 napot várj a következő mosásig. Nem baj ha picit zsíros, olyankor kösd össze az is szép, nem kell mindig kiengedni.
2013. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iktass be száraz sampont is,így megúszol 1-2 mosást.Plusz csinálj kontyot,tűzd fel néha.
2013. szept. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos az a baj, h nagyok a füleim, s összefogni se nagyon tudom.. :/ amm legfőképp a füleim miatt mosom minden nap, mert ha már egy kicsit is zsíros a hajam, az szeret előbújni.
2013. szept. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!