Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire nem tesz jót, ha...

Mennyire nem tesz jót, ha naponta, másnaponta mosom a hajamat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem árt! Régen mondták, hogy attól zsírosabb lesz, de ez hülyeség. Én majdnem minden másnap mosom, hosszú hajam van, és szép egészséges, semmi baja.

Az azért fontos, hogy használj balzsamot, hogy könnyen kifésüld és sima legyen. Meg én még hajolajat is szoktam a hajvégekre tenni.

2013. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi :)

attól függ, hogy milyen sampont használok? Vagy ez lényegtelen?

2013. szept. 18. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
1. hozzászóló: Ha minden nap mosod a hajad, akkor h vennél észre bármilyen változást rajta? Ha nem mosnád minden nap, akkor a 2.-3. napra már észlelnéd, h kezd zsírosodni... Amúgy meg a sok hajmosás roncsolja a hajszálakat is (még ha te ezt nem is veszed észre!) és gátolja a haj ellenálló képességét...
2013. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. Bocsi, félreolvastam a hozzászólásodat! :)
2013. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
ha rendesen ápolod, akkor nem lesz gond. Aki füstös, szmogos nagyvárosban él, az tuti megmossa naponta, mert büdös lesz. Ami árthat, a hajszárítás, használj hővédőt is, vagy valami plusz hidratálót.
2013. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok mindennap mosni,mert ha kihagyok pár napot,iszonyúan ápolatlannak néz ki.Ennek ellenére jó állapotban van a hajam,mióta nem festem,talán nem is hullik annyira.
2013. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!