Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi a véleményetek, ha...

Nektek mi a véleményetek, ha egy fiú festi a haját?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy az a fiú nagyon unszimpatikus. Nem bírom a cicafiúkat, bocs.
2013. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem éppen cica fiúkra gondoltam

[link]

szerintem nem nagyon tartozik például ő a cicafiúkhoz :D

2013. szept. 18. 20:30
 3/8 supra01 ***** válasza:
Szerintem semmi kivetnivaló nincs benne, főleg, ha ilyne divatos sérója van, de van aki korán őszül, és ezért festi be. Persze ezen kívül az emok is festik, meg még egy csomó srác, akár színesre is. Ha neked tetszik és jól áll, akkor szerintem nyugodtan festesd be.
2013. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elég sokan, mondták, hogy jól állna a szőke csak eddig nem mentem még befesteni :)
2013. szept. 18. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Egy pasi ne fesse a haját, hacsak nem azért, mert őszül.
2013. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó! Abban az esetben persze, ha illik a sráchoz. A cicafiús téma nekem sem jön be.

De az ilyen vadabb az igen.

Pl amit linkeltél az tök jó.

Meg ismerek egy srácot, akinek sötét bordósra van festve a haja, szakállas, tetovált. Na, hozzá is nagyon illik.

Az ilyen NEM GÁZ!!!!!! :)

2013. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz:D

Nemértem..a nőknél természetes ha festik a hajukat. A fiúknál meg gáz? Ez csak egy hajszín..lehet,hogy ha átfestetnéd sokkal jobban néznél ki mint az eredeti hajszíneddel:D Meg akit mondjuk úgy ismernél meg, hogy már festve van a hajad lehet rá se jönne, hogy az festett. NEM ÉRTEM.

2013. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En vörösre festettem majd *-* igy paróka nelkul is tudom cpzni rinnet rles welf-sant *-*


Igen otaku vagyok es cosplayer japán forever ;) :)


21/f

2015. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!