Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » B7 vitamintól ( h vitamin...

B7 vitamintól ( h vitamin vagy biotin) tényleg látványosabban nő haj?

Figyelt kérdés
Látványos alatt nem azt értem hogy 5 métert nő, de sok helyen megtaláltam azt hogy a biotintól tényleg látványosabban nő a haj! Ez igaz?

#haj #nő #Biotin #H-vitamin #látványosabban #b7-vitamin
2013. szept. 19. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
írhattok egyéb technikákat hogy mitől nő gyorsabban a haj! kösz!
2013. szept. 19. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szedtem több hónapig, de a hajam a szokásos 1 centijét nőtte.
2013. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Amennyiben a biotin hiánya miatt nem igazán nő a haj. Minden más esetben hatástalan lesz.

Egészséges táplálkozás, megfelelő folyadékfogyasztás, rendszeres vágatás és a szükséges hajápolószerek használata kell, lehetőleg kerüld a hajvasalgatást, napi hajmosást, és az egész töredezett részt vágasd le, hiába növeszted, mert csak felfelé fog törni, és a végén több törik le, mint amennyit nő.

Ezen kívül marad a türelem és az idő. Minden más csak ámítás. :D

2013. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek a hajnövesztőkben, miután már rengeteget próbáltam. Viszont nekem csak a biotin (B vitamin komplex igazából) használt, 3 hét alatt nőtt 2-2,5 cm-t a hajam a havi 1 helyett. Lehet nem a biotintól, de valószínű. A gond csak az volt, hogy nagy gyulladt pattanásokat okozott csapatostul az arcomra, ezért ott abba is hagytam. Olvastam, hogy okozhat pattanásokat.
2013. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!