Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok erre? Bővebben...

Mit ajánlotok erre? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
pár napja kijött egy nagy piros pattanás,pont az orrom közepén..(nem vagyok annyira pattanásos de néha kijönnek) szoktam arcradírt használni és naponta 2x megtisztítom az arcomat,pakolást is használok....mit csináljak hogy az az átkozott (már kinyomott,s csak szimplán ultrapiros) pattanás eltűnjön 1-2 nap múlva?nagyon zavar!!:ss segítsetek! házi praktikákat,most nem tudok venni dolgokat 13/L

2013. szept. 20. 18:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem ilyenkor az szokott segíteni, ha petrezselyemzöldet egy kis vízzel "felforralok", egy kicsit hagyom állni, míg langyosra hűl, és akkor ecsetelem be vele a problémás részt, többször is egy nap.

Remélem, ha ez nem is fog használni, el fog múlni! :)

2013. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi!ki fogom probalni:)
2013. szept. 20. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!