Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek mennyi időbe...

Lányok! Nektek mennyi időbe telt mire feketéből szőke hajat csináltatok anélkül hogy tönkrement volna a hajatok?

Figyelt kérdés
Hallottam barátnőmtől hogy ő 3 évig járt fodrászhoz mire teljesen szőke lett és jósokáig vöröses volt a haja...nektek menyi ideig tartott?

2013. szept. 21. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem velem hanem a fizika tanáromnak volt fekete haja és neki 3-4 évig tartott mire kiszőkítette.
2013. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha profi fodrászhoz mész kb 3 hónap barátnőm első alkalommal 3 szívatás után lett sötétbarna aztán még pár alkalom kellett nem olyan vészes én is fekete vagyok és ugyanzen gondolkozom.
2013. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már kb 3 éve festem feketére a hajamat:)

1x otthon csináltam meg a szőkítést,mert nem tudtam mivel jár. 12%ossal leszőkítettem ,de nem volt elég utána is folytattam,de nem hagytam szünetelni,mert telhetetlen voltam. Úgyhogy ilyen vöröses foltos hajam volt,de mindenkinek tetszett. Visszafestettem feketére,de csak színezőt használok azóta,mert azokban nincs ammónia,hamarabb kijön,ha hajszínt váltok és stb!


Viszont amióta már tudom,hogyan kell szőkíteni,azóta itthon csinálom magamnak,de csak a frufrum és mindenki dicséri,hogy milyen szép,egészséges,sima,puha soha nem törik le. Nekem ez kb 1hét volt így.

Vettem 6%os oxit + szőkítőport, rátettem, celofánnal bebugyoláltam rásegítettem egy picit hajszárítóval és kb 10 perc után lemostam feketéből lett világos szőke aztán 30 percig hajpakolás. Másnap is szőkítettem.


Tanács annyi,hogyha nem értesz hozzá menj fodrászhoz!

Ha megtudod csinálni otthon csak 6%os oxit használj és azt kb 40 percig,fejbőrhöz ne érjen.

Ugyanennyi idő hajpakolás.

Várj 2 napot és utána már próbálkozhatsz 3%ossal azt 50percig lehet hagyni,de ha látod,hogy olyan a hajad akkor 30percig is elég. Ezzel folyamatosan világosíthatod,persze mindenféleképp fog károsodni a hajad,de a 3%ossal kevésbé.

És lehet venni hamvasító samponokat is sok féle van.

Kallos relax 500ft

Kallos florillum kb 500ft

Schauma Relax kb 1100+ft

Swiss o par kb 1000+ft

Ezek eltüntetik a vöröses tincseket,szebb fényt biztosít.:)

Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3/3 vagyok.

És annyira tetszett másoknak is a hajam,hogy megkértek szőkítsem ki nekik is. A barátnőmnek fekete haja van ő kért meg rá,hogy szőkítsem ő is nagyon rég óta festi a haját persze ő is hajfestékkel... Ha hajfestékkel festik akkor nehezebben jön ki a szín. Neki feltettünk 6%ost 40percig. Ilyen barna színű lett.. Eljött 3 nap után és most szintén 6%ossal szőkítettük neki 40 percig és most világos barna-vöröses lett a haja. Nem károsodott olyan szinten,de ez vele jár,mindenféleképpen károsodik a haj. 2 nap múlva jön és akkor megint rászőkítünk és ez a vége. :)


Jah még egy tanács hogyha szőkítesz vagy szőkítenek akkor mindig várj meg egy hosszan tartó szünetet,mert lehet hülyén néznek rád az emberek olyan hajjal.:D

na meg én szőkítés előtt szoktam fújni a hajra ilyen gliss kur hajtöredezés gátló sprét.

Remélem tudtam segíteni nektek.

2013. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!