Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért bánom meg mindig, hogy...

Miért bánom meg mindig, hogy levágattam a hajam, aztán megint leakarom?

Figyelt kérdés

:D Ez nonszensz!

Mindig levágatom a hajm vállig érőre, utána megbánom, hogy 1 év mire visszanő, majd 1 év múlva megint levágatom akkorára, és megint megbánom, hogy jajj, megint 1 év mire visszanő! Mert elég lassan nő.

Más is van ezzel így?



2013. szept. 22. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert hisztis vagy és sosem jó semmi. :DD
2013. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változásra vágysz :)


Én nem vagyok vele így. Alig várom, hogy végre megnőjön a csípőmig. Még sose volt akkora :D

2013. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele:DD

Mindig hosszú,megunom.

Először ilyen volt: [link]


Aztán megint megnőtt 9 hónap alatt egészen hátközépig,most meg ilyesmi: [link]


Pár napja vágattam,persze megbántam,de mindig megunom a hosszú hajat.

Mivel a legtöbb lánynak hosszú haja van,középen elválasztva,ez így olyan unalmas,és én sem akarok tömeg lenni. De amint le van vágva a hajam valamiért megbánom.


Úgyhogy én értem,mit mondasz:D De ha megakarod növeszteni gyorsan,akkor állítólag a ricinus olajtól 2 cm-t is nőhet 1 hét alatt.

2013. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as:a kepeken lathato hajak pl:a rihannas is,tök jol neznek ki!Nem rövid,de nem is hosszu.Igazad van abban,hogy a közepen elvalaszott ultrahosszu logo haj eleg unalmas,akkor mar inkabb egy felhosszu frizura!
2013. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!