Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másfél évig vasaltam a hajam,...

Másfél évig vasaltam a hajam, és nagyon hullott,3-4 hónapja levágattam, de még mindig hullik, mivel tudnám megállítani? 20F

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 19:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
1-2 szálanként hullik nem csomókba.
2013. márc. 5. 19:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
drogériákban,gyógyszertárakban lehet kapni hajhullást csökkentő samponokat,balzsamokat,spray-ket.ezeknek persze nem 1-2 nap után,hanem pár hónap után fog meglátszani a hatása.:)
2013. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szerintem kipróbálom, és megkérdezem a fodrászom is, nem akarok 20 évesen kopasz lenni, és már kicsit látszik is:S
2013. márc. 5. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bánfi hajszesz!

Egy hónapja használom - bár nem sok hajam hullik ki, inkább azért használom, mert segíti a haj növekedését - és már most látom, hogy mennyivel több babahajam van. Mindig is utáltam őket, mert amikor összefogom a hajam, sokat szenvedek a babahajakkal, de most először örülök neki, mert ez azt jelenti, hogy tényleg hatásos ez a szesz. :)

2013. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Inkább orvoshoz menj. Nem valószínű, de a párom pl. rákos volt és ennek ez volt az egyik előhírnöke.

Ha nagyon hullik a hajad akkor enyhébb esetben genetika, durvább esetben betegség áll a háttérben.

2013. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elsőnek háziorvoshoz kellene menned. Ő beutal vérvételre, ahol megnézik, hogy nincs-e gyulladásra utaló jel a vérképedben. Ha nincs, elküldhet endokrinológiára, ami a hormonokkal, belső szervekkel kapcsolatos dolgokat vizsgálja. Ők készíthetnek részletes vérképet a hormonjaidról. Ha itt sincs eltérés, de lehet, hogy még ez előtt elküldhet a háziorvos torokleoltásra, hogy egy esetleg megbújó torokgyulladás okozza-e.
2013. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kb 1 hónapja voltam vérvételen, és nem mutattak ki semmit
2013. márc. 5. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Legjobb a hajhullásra a Herba Vita hajszesz, 2 héten belül már megszünteti a hajhullást ha minden nap használod.
2013. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ha rákos lennék vagy ilyesmi, akkor azért jobban hullana a hajam szerintem, mert most kb belenyúlok, és 1 max 2 szál jön ki, de azok hagymával. lehet akár vitamin hiánytól is szerintem, de azért nem hiszem, hogy a vasalástól még rá 4 hónappal is szabadna hullania.
2013. márc. 5. 19:47
 10/12 anonim ***** válasza:
okozhatja vashiány is. nézess rá. nekem is az volt a problémám. vastablettát szedtem, azóta semmi probléma:)
2013. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!