Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Toredezett hajra melyik a...

Toredezett hajra melyik a legjobb keszitmeny? (sampon, balzsam, hajvegapolo)

Figyelt kérdés

Most hallottam valami uj doverol, illetve garnierrol. jelenleg lorealt hasznalok, de nincs nagy attores.

Csak neha vasalom a hajam (heti 2-3) es nem festem, szoval magatol torik, mert vekonyszalu.



2013. szept. 23. 15:47
 1/7 AeonFLUX ***** válasza:
100%
Olló.
2013. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vékony szálú a hajam és nagyon töredezett, állandóan vágatnom kellett belőle. Nem nagyon értek hozzá, a szekrényben találtam egy hajvégápolót. Ez van ráírva: "Avon Advance Techniques daily shine". Nekem bevált. Bocsi, h ilyen tudatlan vagyok ezen a téren, azért remélem, h ráismersz majd :D De mielőtt elkezded használni, mindenképp vágasd le a töredezett hajvégeket.
2013. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Sajnos az Avonnál nem mindig vannak ugyanazok a termékek, de majd megnézem, éppen lehet-e kapni :)


Igen, persze a vágás lenne a legjobb, de már annyira töredezett, hogy nagyon sokat kellene vágni, most meg nem szeretnék rövid hajat, ezért kéne valami "csodaszer" :D

Ha levágna 5 cm-t a fodrász, az nem segítene semmit, mert ott is károsodott, és csak annyi lenne a változás, hogy onnan törne tovább.. :(

2013. szept. 24. 14:47
 4/7 anonim válasza:
hetente 1szer 2szer olívaolaj bemaszírozása a fejbőrbe és a hajba
2013. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
syoss, gliss kur termékek nekem beváltak.hajvégápolót nem használok.nem vasalom csak szárítom, de a szárítás is eléggé tönkreteszi.Avonnal ne érd be! olcsó alsó kategóriás termékek.
2013. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A ricinus olaj nagyon jó a haj erősítésére és még növeszti is. Én azt szoktam használni hetente egyszer. A fejbőrődbe kell belemaszírozni pár órára rajtahagyni, majd alaposan kimosni.


Hajsamponból pedig a grnier fructise hajerősítős a kedvencem.


[link]

2013. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de azt írod, hogy heti pár alkalommal vasalod a hajad. Ez bőven elég hogy száraz töredezett legyen. Én nagyon ritkán vasalom ki talán 3 havonta egyszer,vagy még ritkábban,alacsony hőfokon, és jó minősègü hajvasalóval. Még így is kellpár hét hogy az egyszeri vasalàs után helyrejöjjenek a hajvègek. Hiàba ilyen olyan hajvedő.. szóval nem ajànlom a hajvasalót, max alkalomakkènt, nem rendszeressen. Amit meg tudok ajànlani az a john frieda hajpakolàsok,és vmi szilikonos hajvègàpoló.
2015. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!